لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل کریستال

[ninja_tables id="8207"]
[ninja_tables id="8208"]
[ninja_tables id="8209"]
[ninja_tables id="8210"]

لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل امگا

[ninja_tables id="8211"]
[ninja_tables id="8212"]
[ninja_tables id="8213"]
[ninja_tables id="8616"]

لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل ویرا پرو

[ninja_tables id="8617"]
[ninja_tables id="8618"]

لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل دلتا

[ninja_tables id="8619"]
[ninja_tables id="8620"]

لیست قیمت

کلید پریز ویراالکتریک

ویرا الکتریک

کلید پریز کریستال

کلید پریز امگا

کلید پریز آلفا

لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل آلفا

[ninja_tables id="7011"]
[ninja_tables id="8614"]

لیست قیمت کلید پریز ویرا مدل ساده

[ninja_tables id="8214"]
[ninja_tables id="8215"]
[ninja_tables id="8216"]
[ninja_tables id="8217"]

 

 

 

 

 

 

 

لیست قیمت کلید و پریز ویرا الکتریک

برای خرید هر محصول باید که اطلاعاتی راجع به آن محصول داشته باشید. نکته ای که ما باید به آن دقت داشته باشیم و برای هر کس بسیار مناسب می‌باشد قیمت یک محصول است. باید بدانید که آیا می‌توانیم که محصولی با کیفیت را با قیمت مناسب انتخاب و خریداری نماییم. خرید کلید و پریز از این قضیه مستثنی نمی‌باشند. شما می‌توانید که کلید و پریزهای تولید شده از شرکت ویرا را با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری نمایید. کلید و پریزهای ویرا با استفاده از تکنولوژی‌های روز ساخته شده‌اند. این محصولات با طرح و رنگ متنوع تولید و با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می‌شوند. در رابطه با کیفیت این محصولات باید بگوییم که از بهترین متریال‌ها برای تولید این محصولات استفاده شده است که موجب رضایت مندی مشتریان شده است.

شما می‌توانید که انواع کلید و پریزهای ویرا را با رنگ‌های متنوع مطابق میل خود خریداری نمایید و آن‌ها را با دکوراسیون خود هماهنگ کنید. گفتنی است که در حال حاضر اهمیت به بحث دکوراسیون منازل و حتی ساختمان‌های تجاری، مال‌های بزرگ و هتل‌ها و … از نکات بسیار مهم در بیشتر شدن زیبایی محیط می‌باشد. در حقیقت می‌توانید با توجه به رنگ مبلمان و فرش و دیوار و سایر وسایل موجود در مکان مورد نظر، رنگ کلید و پریز خود را برای هماهنگی بیشتر این وسایل و کلید و پریز انتخاب کرده و جلوه و زیبایی مکان مورد نظر خود را افزایش بدهید.

چرا که قطعا برای بهبود طراحی داخل منازل و یا هر جای دیگری اغلب سعی می‌کنیم تا با صرف هزینه کمتر این کار انجام شود و مسلما تعویض وسایل گران قیمت و بزرگ‌تر کار بسیار سخت‌تر و پرهزینه‌تر وقت گیرتری می‌باشد. پس قطعا تعویض کلید و پریز کار آسان‌تر و عاقلانه‌تری می‌باشد.

قیمت کلید و پریز ویرا

به طور کلی کلید و پریزهای ویرا به سه دسته تقسیم می‌شوند از جمله آن‌ها عبارت‌اند از : کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی، کلید و پریز قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی، کلید و پریزهای تمام شیشه که در ادامه بیشتر آن‌ها را مورد برسی قرار خواهیم داد و راجع به قیمت آن‌ها نیز بحث خواهیم کرد. پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت کلید و پریز ویرا با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی

باید اشاره کنیم که کلید و پریز این دسته شامل رنگ‌های سفید و بژ می‌باشد و با توجه به قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی این دسته از کلید و پریزهای ویرا قطعا قیمت تمام شده‌ی تولید این محصولات پایین می‌باشد. کلید و پریزهای ارزان قیمت ویرا برای مشتریانی که می‌خواهند محصولات با دوام و با کیفیتی را خریداری نمایند و هزینه کمی را متحمل شوند بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت کلید و پریز قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی

جنس این نوع کلید و پریزها کریستال می‌باشد گفتنی است که قاب میانی آن از جنس پلاستیک بوده اما قاب دور آن شیشه‌ای می‌باشد. به این علت است که با افزایش زیبایی این دسته از محصولات، شما می‌توانید از آن‌ها به عنوان کلید و پریزی شیک و لاکچری استفاده کنید. باید اشاره کنیم که به همان اندازه که زیبایی این محصولات بیشتر می‌باشد قیمت آن‌ها نیز افزایش می‌یابد.

قیمت کلید و پریز های تمام شیشه

برای جذابیت بیشتر کلید و پریزها و افزایش زیبایی منحصر به فرد آن‌ها شرکت ویرا کلید و پریز مدل امگا را طراحی و تولید نمود. جنس این نوع کلید و پریزها کاملا شیشه بوده که موجب می‌شود زیبایی محصول دو چندان شود. رنگ استفاده شده در این مدل ترکیب سفید و مشکی و طلایی در کنار هم بوده که کار بسیار خلاقانه و لاکچری می‌باشد.

قیمت کلید و پریز ویرا مدل کریستال

در ابتدا باید اشاره کنیم که اصلی‌ترین المان‌ها در برق کاری ساختمان کلید و پریز می‌باشند. با انتخاب کردن یک طرح کلید و پریز مناسب نه تنها برای ساختمان کاربردی می‌باشد بلکه به طراحی دکوراسین ساختمان نیز زیبایی منحصر به فردی می‌دهد و بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. کلید و پریزها در انواع و طرح‌های متنوعی وارد بازار می‌شوند. اما در بین انواع مختلف کلید پریزها، کلید پریز کریستال دارای درخشندگی و زیبایی خاص و منحصر به فردی می‌باشد. باید اشاره کنیم که کلید و پریز مدل کریستال تنوع بالایی از محصول مثل کلید یک پل، دو پل، تبدیل، پریز برق، فیش آنتن، شاسی زنگ، کلید کولر، دیمر، فیش بلندگو و … را داردرنگ بندی این محصول شامل سفید، مشکی، پژ، نقره ای، طلایی می‌باشد. قیمت کلید و پریزهای ویرا مدل کریستال به نسبت کیفیت آن‌ها همخوانی مناسبی دارد این محصولات دارای مقاومت بسیار عالی هستند که بسیار پرفروش نیز می‌باشند باید بگوییم که شرکت ویرا با توجه به این نوسانات قیمت در بازار توانسته است که قیمت محصولات خود را ثابت نگه دارد و با این کار موجب رضایت و خشنودی مشتریان شده است.

قیمت انواع مدل کلید و پریز ویرا مدل کریستال

کلید و پریزهای ویرا مدل کریستال در انواع مختلفی تولید شده‌اند که از رنگ‌های متنوعی نیز بهره می‌برند. که این رنگ بندی‌ها موجب می‌شود که مشتریان بیشتری به این سمت کشیده شوند و آن‌ها را با لوازم خانه ست و هماهنگ نمایند. در ادامه بیشتر به بررسی انواع کلید و پریزهای کریستال می‌پردازیم.

قیمت کلید و پریز کریستال بژ

کلید پریز کریستال بژ یکی از انواع مدل‌های کلید و پریزهای کریستال می‌باشد. این کلید پریز طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی را دارد که دارای مکانیزم کوچک‌تر و قابلیت نصب بسیار راحت‌تری را دارد استفاده از این محصول موجب می‌شود که خطر احتمالی برق گرفتگی کاهش یابد.

قیمت کلید و پریز کریستال طرح آنتیک

این محصول دارای طراحی فوق العاده زیبا و شیک است که با نصب آن روی دیوار محیط بسیار زیباتر می‌شود و در واقع تاثیر بالایی بر دکوراسیون داخلی دارد. کلید و پریز اگر مطابق با المان‌های دیگر و متناسب با سایر المان‌ها انتخاب شود می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. مخصوصا که این نوع کلید و پریز آسیا الکتریک دارای طراحی ویژه و شکل منحصر به فرد می‌باشد. چون طرح دار است روی کاغذ دیواری یا دیوار با رنگ ساده بسیار جلوه می‌کند. اما باید در نظر داشته باشید دارای تناسب رنگ با رنگ دیوار یا کاغذ دیواری باشد.

قیمت کلید و پریز کریستال سفید

در رابطه با این محصول باید اشاره کنیم که دارای تنوع مکانیزم بالایی می‌باشد. به طور مثال کلید یک پل، دو پل، شاسی زنگ، دیمر، پریز شبکه، پریز آنتن، کلید کولر، پریز تلفن، کلید تبدیل و غیره که شما می‌توانید در زمان خرید یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید و یا می‌توانید برای تعویض کلی مجموعه کلید پریزهای منزل یا محل کار خود این محصولات را به صورت کامل تهیه نمایید.

قیمت کلید و پریز کریستال سفید نقره ای

کلید پریز کریستال سفید نقره ای رنگی عامه پسند دارد و از مقاومت بالایی بهره می‌برد. این کلید پریز دارای زیبایی منحصر به فردی می‌باشد که زیبایی محل مورد نظر شما را دو چندان می‌نماید. مانند سایر محصولات می‌توانید این محصول را نیز به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

قیمت کلید و پریز کریستال سفید طلایی

باید اشاره کنیم که کلید پریز کریستال سفید طلایی دارای طرحی زیبا و منحصر به فرد می‌باشد. این کلید پریزها برای افراد سخت پسند مناسب می‌باشند و می‌تواند باب سلیقه آن‌ها نیز باشد. این محصول قابلیت نصب آسانی دارد و ار خطر برق گرفتگی احتمالی جلوگیری می‌نماید و دارای مکانیزم کوچک‌تر و مونتاژ آن به صورت کامل می‌باشد. کلید پریز کریستال سفید طلایی دارای رنگ زیبا و کیفیت فوق العاده‌ای است.   

قیمت کلید و پریز کریستال مشکی

در حقیقت این نوع کلید و پریزهای شرکت ویرا در مکان‌هایی همچون کافه‌ها و شرکت‌ها و مکان‌هایی که به زیبایی و شیک بودن مکان اهمیت ویژه‌ای می‌دهند مناسب می‌باشد. ویژگی این محصول که آن را از سایر محصولات ویرا متمایز می‌نمایید رنگ بسیار زیبا و منحصر به فرد آن می‌باشد این محصول دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی می‌باشد.

قیمت کلید و پریز ویرا مدل امگا

کلید و پریزهای امگا می‌توانند در دکوراسیون شرکت یا محل کار شما تغییر اساسی را ایجاد کنند و باعث زیبایی هر چه بیشتر مکان‌ها شوند. رنگ سفید این کلید و پریزها می‌تواند به شما کمک کند که با همه المان‌ها ست شود و موجب هماهنگی آن شود. با خرید این کلید و پریزهای امگا می‌توانید بدون صرف کردن هزینه‌های بالا یک تغییر اساسی و محسوس در خانه یا محیط کار خود ایجاد کنید و این کار باعث می‌شود که ظاهری لوکس را مشاهده کنید. کلید و پریزهای امگا بسیار باکیفیت و بادوام می‌باشند که شما می‌توانید آن‌ها را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. کلید و پریزهای امگا دارای انواع مختلفی می‌باشند که در ادامه بیشتر به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

قیمت انواع مدل های کلید و پریز ویرا مدل امگا

در حقیقت کلیدهای امگا دارای تنوع بسیار بالایی هستند. مجموعه‌ای کامل از مکانیزمها در اختیار شما قرار دارد که بتوانید تجهیزات کلید را به صورت هماهنگ تعویض نمایید و یا به صورت تکی در زمان خرید انتخاب کنید. انواع کلیدها و پریزهای مدل امگا با رنگ‌های متفاوت عبارت اند از :

 • کلید یک پل امگا
 • کلید دو پل امگا
 • کلید تبدیل امگا
 • کلید کراکس امگا
 • کلید سه پل امگا
 • پریز های ارت دار امگا
 • پریز های تک سوکت امگا
 • پریز های برق محافظ دار امگا
 • پریز های ارت با پشتی سرامیک امگا

قیمت کلید و پریز ویرا مدل آلفا

در ابتدا باید راجع به کلید و پریزهای آلفا بگوییم که محصولاتی که دارای شکل‌های هندسی به غیر از مربع و مستطیل می‌باشند که جزو مدل‌های منحصر به فرد به شمار می‌آیند.کلید و پریز ویرا الکتریک مدل آلفا نیز جزو همین دسته است. قاب دور این محصول مربعی می‌باشد اما صفحه میانی آن دایره ای شکل است. گفتنی است که می‌توانید این محصول را در رنگ‌های مشکی، طلایی و سفید سفارش و خریداری نمایید. همچنین می‌توانید آن‌ها را به گونه‌ای انتخاب کنید که رنگ قاب دور آن‌ها با رنگ صفحه میانی متفاوت باشد. قیمت محصول شرکت ویرا نسبت به دوام و ماندگاری و کیفیت جنس بسیار عالی و مناسب می‌باشد که مدل آلفا از این امر مستثنی نمی‌باشد.

قیمت انواع مدل های کلید و پریز ویرا مدل آلفا

از جمله انواع کلید و پریزهای آلفا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کلید پل آلفا
 • کلید دو پل آلفا
 • کلید تبدیل آلفا
 • کلید دیمر آلفا
 • کلید کولر آلفا
 • کلید کراکس آلفا
 • پریز برق ساده و محفظ دار آلفا
 • پریز شبکه تک سوکت CAT6 آلفا
 • پریز آنتن مرکزی آلفا
 • پریز  ارت با پشتی سرامیک آلفا
 • پریز آنتن آلفا و …

پیشنهاد ما به شما خریداری نمودن کلید و پریزهای شرکت ویرا می‌باشد چرا که هم از نظر کیفیت مورد تایید است هم از نظر ماندگاری و دارای زیبایی منحصر به فردی می‌باشد که با انتخاب این محصول انتخابی مناسب داشته‌اید. شما عزیزان برای خریداری نمودن انواع کلید و پریز شرکت ویرا می‌توانید که به صورت اینترنتی اقدام نمایید که با خرید اینترنتی شما هم در وقت هم در زمان صرفه جویی می‌نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.